seslipanel, sesli panel, seslidizayn sesli sohbet panelleri sesli chat paneli | sesli panel, seslipanel, sesli sohbet paneli, seslipanelci seslidizayn
 • SesliDizayn Bilişim Teknolojileri

  2006 yılından bu yana sektörde 5. yılını dolduran SesliDizayn yönetmekte olduğu sesli sohbet panellerinde Türkiye’nin en büyük firmalarından biri haline gelmiştir.

  Kurulmuş olduğu günden itibaren sohbet paneli,web hosting, alan adı tescili, radyo hosting,Tv Hosting, kiralık sunucu, Virtual power server, virtual dedicated server,logo,kartvizit,banner,web tasarım gibi hizmetlerine aralıksız devam eden firmamız müşterilerine %99.9 uptime garantisi sağlamaktadır.

  SesliDizayn sektörün tüm ihtiyaçlarını ve yeniliklerini göz önünde bulundurarak çalışmalarına devam etmektedir.
  Yenilenmeyi ve bu yeniliklerle kendini daha da geliştirmeyi ilke edinen firmamız son 2 yıllık döneminde hizmet kapasitesini 3 katına yükselterek büyük bir başarıya imza atmıştır.

  Gerek yurtiçi gerekse yurt dışı lokasyonlu hizmetleri ile hızla ilerleyen SesliDizayn, güvenilirliği ve hizmet kalitesiyle sektörün önemli Türk markalarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

  SesliDizayn; “Başarının zirveye çıkmak değil zirvede kalmak” olduğuna inanan yönetimi ile geleceğe yönelik adımlarını sektörün değişen dengelerine göre düzenlemektedir.

  Bu sayede siz değerli müşterilerimize geçici değil devamlılık arz eden hizmetler sunarak sekteye uğramadan devam ettirebilmekteyiz.

  2011 yılı itibari ile kurumsal kimliğini SesliDizayn Bilişim Teknolojileri olarak belirleyen firmamız sizlerin de desteği ile ümit ediyoruzki yoluna tüm hızıyla devam edecektir.

  Amacımız sizleri huzurlu, güvenli ve kaliteli hizmetin çatısı altında barındırmaktır.

   

SesliDizayn.com SpeakyChat Avido Oda Fiyat Listesi

SesliDizayn.com SpeakyChat SpeakychatLB Almalak Oda Fiyat Listesi