seslipanel, sesli panel, seslidizayn sesli sohbet panelleri sesli chat paneli | sesli panel, seslipanel, sesli sohbet paneli, seslipanelci seslidizayn

Bildiğiniz gibi yüzlerce kişi şuanda sesli sohbet işleriyle meşgul, birçoğunuz yüzünü bile görmediğiniz tam olarak ne şekilde iş yaptığını bilmediğiniz kişilere her ay yüzlerce lira para ödüyorsunuz?

Peki bu yaptığınız iş güvenlimi?

Bilişim suçlarının artık internet ortamındaki ticaret olaylarını çok sıkıya takip etmeye başladığı şu dönemde para gönderdiğiniz ve hizmet aldığınız kişinin bu işi yasal olarak yapıp yapmadığını biliyormusunuz?

Biz sizlere kısaca bu olayı anlatalım.

Şuanda bir çok panel işi yapan kişi evinden oturduğu yerden vergi dahil olmak üzere hiçbir resmi harcama yapmadan sadece para alıp iş yapıyor ve siz ne aldığınız hizmeti nede site üzerinde hak sahibi olduğunuzu belirtemiyorsunuz.

Çünki iş yaptırdığınız kişinin yaptığı işle alakalı yasal bir hakkı olmuyor.

Bu şekilde iş yapan yasa dışı çalışan panelcilerin herhahgibir masrafı olmamasından dolayı sizlere hizmeti en ucuz şekilde sunabiliyor fakat dediğimiz gibi tamamen yasa dışı.

İlerleyen günlerde o panelciyle alakalı bir suçlamada bulunulduğunda ve panelciniz herhangibir ceza yediğinde işin ucu bir şekilde o kişiden hizmet alan müşterilerede yansıyacaktır.

Bu yüzden alacağınız hizmetle alakalı kesinlikle faturanızı alınki ilerde bir gün sorun yaşadığınızda elinizde kendinizi savunacak bir belgeniz olsun.

Fatura alabilmeniz içinde kesinlikle bu işi yasal yapan bir sesli panel firması ile çalışmalısınız.

SesliDizayn yani kendi firmamız bu işi tamamen yasalara uygun bir şekilde, müşterilerinin faturalarını keserek, vergisini ödeyerek yapan en sağlam firmadır.

Bu konuda vergi ödeyen ve bu işi hakkıyla yapan başka bir sesli panel firması varsa dahi biz karşılaşmadık öyle bir firmayla

Genel
admin
02 Nisan 2016

Henüz yorum yapılmamış.


Yorum Yap
kategoriler

Hit Yazılar
etiketler
 

SesliDizayn.com SpeakyChat Avido Oda Fiyat Listesi

SesliDizayn.com SpeakyChat SpeakychatLB Almalak Oda Fiyat Listesi